ROK 2017

Ohlédnutí za 5. veletrhem, který proběhl v lednu 2017

soubor IMG_9651_mala.jpg

  facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Letošní ročník veletrhu práce a vzdělávání Klíč k příležitostem v plzeňském Pekle se nesl v duchu hledání lepší práce, vyšších mezd a benefitů. Je to jediný veletrh práce v Plzni pro širokou veřejnost. Organizátoři ze společnosti Grafia odhadují návštěvnost opět kolem 3000 osob různých profesí i různých věkových kategorií. Nejmladšímu návštěvníkovi bylo pět měsíců.
Práci nabízely podniky i personální agentury. Více než v předchozích letech vystavovaly i firmy operující mimo Plzeň. Letošní veletrh předčil očekávání personalistů i návštěvníků, dle jejich slov se letos více než kdy jindy potkávala nabídka pracovních míst s poptávkou.
Více zde

(na snímku spokojené zástupkyně společnosti RONDO ukazují několik desítek vybraných životopisů)

Děkujeme všem návštěvníkům, děkujeme všem vystavovatelům a partnerům.

"Veletrh byl pro nás přínosný, na základě osobního setkání s uchazeči probíhají teď v únoru osobní schůzky s uchazeči. Děkujeme vám za možnost se prostřednictvím vašeho veletrhu, setkat s budoucími kolegy. Těšíme se na příští ročník." Ing. Blanka Vítovcová, ZAT a.s.

"Na veletrhu jsme shromáždili množství kontaktů, 8 zaměstnanců k nám nastoupilo na základě kontaktu z veletrhu a stále u nás pracují! Máme radost a těšíme se na příští ročník" (pozn. z června 2017) Bc. Eva Vadovičová, Alfmeier CZ s.r.o.


Videopozvánka
:
 
 
  Mediální partneři 2020:
© GRAFIA, s.r.o. 2012
E-mail: info@grafia.cz